Продукція

Набір електронних сигналізаторів Carp Pro Flapper ST 4+1 Camo ​

Carp Pro Q5 – комплект висококласних електронних сигналізаторів клювання. Міцний корпус сигналізатора виконано із пластика, має вологозахист, його обладнано бічними фіксаторами Snag Ears, які вберігають вудлища від падіння при поривах вітру чи потужних бічних клюваннях. Сигналізатор видає звук різного тону під час клювань від берега чи в берег. Звук дублюється світловою індикацією: бігова доріжка світлодіодів показує напрямок клювання. На корпусі встановлено три ручки, які регулюють тон, гучність звуку, а також чутливість сигналізатора. Під час обертання певної ручки світловий індикатор відображає встановлений рівень гучності, тону, чутливості. На передній панелі розташовано датчик освітленості, який у темряві вмикає нічний режим – підсвічування центральної білої кнопки. Сигналізатор Carp Pro Q5 обладнано режимом «Антикрадіжка»: при знятті вудлища із сигналізатора вмикається гучний звуковий сигнал, що супроводжується миготінням підсвічування.

Ресивер показує не тільки який сигналізатор зафіксував клювання, але й у якому напрямку це клювання сталося. З ресивера можна дистанційно змінювати гучність і тон звуку, а також чутливість на кожному із сигналізаторів. Замість звукового сигналу, гучність якого регулюється, на ресивері можна ввімкнути вібросигнал.

Для живлення сигналізаторів Carp Pro Q5 використовують батарейки типу «Крона», для ресивера – елементи ААА (елементи живлення в комплект не входять). Набори постачаються в зручному й надійному пластиковому кейсі.