Продукція

Шатер Carp Pro Session House ​

Головні переваги коропового шатра Carp Pro Session House – швидке встановлення та компактність при транспортуванні. Складані алюмінієві стійки з автоматичними защіпками Speedup дають змогу легко встановити (або скласти) намет одній людині за лічені хвилини. Купол обладнано протимоскітними сітками. Шатро Carp Pro Session House має два повнорозмірних входи – спереду та ззаду. Для захисту від дощу верхньої частини намету використовують накидка з козирком водонепроникністю 5000 мм. Розміщена над куполом, вона утворює повітряний просвіт, який дає змогу створити хорошу вентиляцію, навіть коли шатро повністю закрито під час дощу. Для максимальної стійкості до поривів вітру є додаткові розтяжки. До того ж намет укомплектовано міцними штормовими кілочками, які вгвинчуються в ґрунт.

Вікно на дверях Carp Pro Session House обладнано протимоскітною сіткою і клапаном, який можна згорнути в рулон і зафіксувати зверху. Задні двері також обладнано сітками і клапанами. Задню частину намету можна відкрити на всю ширину, звернувши й зафіксувавши двері. На передній частині намету є два фіксатори на липучках для закріплення вудлищ.

Шатро комплектується знімною водонепроникною підлогою на липучках. Розмір намету дозволяє розмістити два коропові ліжка (або ліжко + крісло), а також столик. Може використовуватися виключно як приміщення для підготовки оснасток. У складеному стані намет компактний. Комплектується чохлом на блискавці з ручками для перенесення.

Характеристики Carp Pro Session House:

  • Висота: 1,7 м
  • Ширина біля основи: 2,5×2,5 м
  • Вага: 11 кг